Theodore Papakostas
How to Fit All of Ancient Greece in an Elevator
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9780008596101 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Patricia Felisa Barbeito |
| Publicatie datum : | 07-07-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 258 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 288 |