Jeff Chang
Can't Stop Won't Stop
28,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
He not only provides a history of the music, but a fascinating insight into the social background of young black America. Stretching from the early 70s through to the present day, this is the definitive history of hip-hop.
Details
| EAN : | 9780091912215 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-2007 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 123 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 350 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 560 |