Homer
The Odyssey
27,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Confronted by natural and supernatural threats - shipwrecks, battles, monsters and the implacable enmity of the sea-god Poseidon - Odysseus must use his wit and native cunning if he is to reach his homeland safely and overcome the obstacles that, even there, await him.
Details
| EAN : | 9780141192444 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | E. V. Rieu - D. C. H. Rieu |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 38 mm |
| Gewicht : | 533 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |
| Reeks : | Penguin Clothbound Classics |