Serhii Plokhy
The Nuclear Age
35,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9780241582862 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 15-10-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 651 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 432 |