Olga Ravn
The Wax Child
23,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9780241752746 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Martin Aitken |
| Publicatie datum : | 06-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 263 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 192 |