Shahrnush Parsipur
Women Without Men
19,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9780241792513 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Faridoun Farrokh |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 149 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Reeks : | Penguin International Writers |