Rory Naismith
Offa
46,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 17/04/2026
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
An authoritative biography of Offa of Mercia, revealing his importance as the king who stood at the turning point of Anglo-Saxon history
Details
| EAN : | 9780300257465 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 17-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 597 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |
| Reeks : | The English Monarchs Series |