Prof. Alister (Professor of Historical Theology McGrath
Why We Believe
27,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
A bold argument for the centrality of belief in our everyday lives.
Details
| EAN : | 9780861549214 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 23-01-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 145 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 374 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 272 |