Ashley Winstead
This Book Will Bury Me
15,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Inspired by a true story, acclaimed author of In My Dreams I Hold a Knife and Midnight is the Darkest Hour Ashley Winstead descends into the underworld of true-crime amateur sleuths in a chilling first-person account of one woman’s role in the investigation of the gruesome slaying of three small-town university students.
Details
| EAN : | 9781035905041 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 342 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 480 |