Matteo Melchiorre
The Duke
23,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9781068693441 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Antonella Lettieri |
| Publicatie datum : | 04-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 446 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 468 |