Helen Rappaport
The Rebel Romanov
19,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Princess of Saxe-Coburg, Grand Duchess of Russia, aunt to Queen Victoria: this is the story of Julie - rebel princess, lost Romanov.
Details
| EAN : | 9781398525986 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 257 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 336 |