Stephen Fry
Troy
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9781405944465 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 08-07-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 326 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 432 |
| Reeks : | Stephen Fry’s Greek Myths |