...
Greek Myths: Heroes and Heroines
17,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Thrilling stories from the world of Greek mythology.
Details
| EAN : | 9781529093360 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 23-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 158 mm |
| Breedte : | 102 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 154 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |
| Reeks : | Macmillan Collector's Library |