Daniel Kehlmann
The Director
30,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
An artist's life, a pact with the devil, a novel about the dangerous illusions of the silver screen.
Details
| EAN : | 9781529435115 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Vertaler : | Ross Benjamin |
| Publicatie datum : | 22-05-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 240 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 562 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Reeks : | Riverrun |