Marie NDiaye
The Witch
19,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
The Witch brings the mysteries of womanhood and motherhood into sharp relief and leaves us teetering on the edge, unbalanced by questions as seemingly unbreakable relationships break down left and right.
Details
| EAN : | 9781529449389 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 155 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 144 |