Diane Setterfield
Once Upon a River
14,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'A truly extraordinary book' - Dinah Jefferies'I was completely spellbound' - Ruth Hogan'Just marvellous' - Jo Baker'A true storyteller' - The TimesIt was the longest night of the year when the strangest of things happened . . .
Details
| EAN : | 9781784163631 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 29-08-2019 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 372 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 544 |