Nadia Bolz-Weber
Shameless
22,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9781786222435 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 28-11-2019 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 240 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 216 |