Han (Y) Kang
The Vegetarian
15,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Included in the BEST OF GRANTA launch list for 2023 and WINNER OF THE INTERNATIONAL BOOKER PRIZE 2016: an exhilarating, unsettling modern classic about patriarchy and rebellion, eroticism and the body, and one woman's desire for another mode of existence. WINNER OF THE 2024 NOBEL PRIZE IN LITERATURE.
Details
| EAN : | 9781803510057 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Deborah Smith |
| Publicatie datum : | 17-08-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 157 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 192 |
| Reeks : | Best of Granta |