Nadia Bolz-Weber
Accidental Saints
22,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
What if the annoying person you try to avoid is actually an accidental saint in your life? Tattooed, angry, and profane, Nadia Bolz-Weber stubbornly, sometimes hilariously, resists the God she feels called to serve. But God keeps showing up in the least likely of people—a church-loving agnostic, a drag queen, and a gun-toting member of the NRA.
Details
| EAN : | 9781848258235 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 12-10-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 265 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |