Anjet Daanje
The Remembered Soldier
28,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9781915590053 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | David McKay |
| Publicatie datum : | 19-06-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 243 mm |
| Breedte : | 166 mm |
| Dikte : | 49 mm |
| Gewicht : | 839 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 576 |