Yang Shuang-zi
Taiwan Travelogue
23,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9781916751651 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Lin King |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 316 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 1 |