Rene Karabash
She Who Remains
19,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
High in the Accursed Mountains, in a village ruled by the ancient laws of the Kanun, Bekija escapes an arranged marriage by becoming a sworn virgin, renouncing her womanhood to live as a man. Her decision sets off a brutal chain of events, destroying her family and separating her from the one she loves the most.
Details
| EAN : | 9781916806184 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Izidora Angel |
| Publicatie datum : | 17-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 163 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |