Ana Paula Maia
On Earth As It Is Beneath
18,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 07/04/2026
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
In a remote corner of Brazil, life in a forgotten prison takes a sadistic, deadly turn.
Details
| EAN : | 9781917260107 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Padma Viswanathan |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 144 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |