...
Stadsplattegrond F&B Zwolle
10,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Der Stadtplan Zwolle 1:20.000 bietet zahlreiche Zusatzinformationen wie einen Innenstadtplan, öffentliche Verkehrsmittel und Sehenswürdigkeiten. Im umfangreichen Index finden Sie außerdem jede Adresse. - Innenstadtplan - Straßenverzeichnis - Hausnummern - Sehenswürdigkeiten
Details
| EAN : | 9783707921472 |
| Uitgever : | 62Damrak |
| Publicatie datum : | 15-09-2022 |
| Uitvoering : | Topografische kaart |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 240 mm |
| Breedte : | 120 mm |
| Dikte : | 3 mm |
| Gewicht : | 52 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Reeks : | F&B Stadsplattegrond NL |