Frank Zollner
Leonardo
25,00
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
One of the most accomplished human beings who ever lived, Leonardo remains a quintessential Renaissance genius. This book is a compact catalogue raisonné of all of the artist’s masterful paintings, both surviving and lost, including the showstopping Mona Lisa and Last Supper.
Details
| EAN : | 9783836599900 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 30-08-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 225 mm |
| Breedte : | 164 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 1006 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 448 |
| Reeks : | 45th Edition |