Capitool
Capitool Leuke uitstapjes in Nederland en Vlaanderen
10,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De leukste uitstapjes in Nederland en Vlaanderen voor jong en oud
Zin in een leuk uitstapje, maar je hebt geen idee waarheen? In deze Capitool reisgids vind je 38 suggesties voor een leuk dagje uit in Nederland en Vlaanderen.
Wil je met z’n tweeën, met het gezin of met vrienden naar een interessant museum, een spannend attractiepark, of naar de dierentuin? Van NEMO, Kasteel Hoensbroek, Tuschinski, het Dolfinarium tot Neeltje Jans of het Openluchtmuseum Bokrijk; al bladerend door de gids doe je tal van ideeën op voor een dagje uit. Capitool Leuke uitstapjes laat je Nederland en Vlaanderen op een andere manier zien!
- Kastelen
- Attractieparken
- Musea
- Kerken
- Dierentuinen
- Themaparken
Met Capitoolgidsen ben je verzekerd van een gids boordevol informatie, met duidelijke plattengronden, prachtige illustraties en foto’s en handige tips. Andere titels die wellicht interessant zijn:
- Capitool Onverwacht Nederland
- Capitool Onverwacht Dichtbij
Neem voor alle bestemmingen een kijkje op www.capitool.nl
Biografie
Met een Capitool Reisgids heb je het beste van het beste in handen om je reis, de voorbereiding van je reis, maar ook het nagenieten optimaal te beleven. De sterk visuele gidsen combineren schitterende foto’s en speciaal vervaardigde illustraties met gedetailleerde, praktische en culturele informatie. Laat je informeren en inspireren door de Capitool Reisgidsen.
Details
| EAN : | 9789000375745 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 17-06-2020 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 125 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 141 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 80 |
| Reeks : | Capitool reisgidsen |
| Keywords : | attractieparken;dierentuinen;drenthe;friesland;gelderland;groningen;kastelen;limburg;musea;noord-brabant;noord-holland;overijssel;themaparken;vlaanderen;zeeland;zuid-holland |