Eric Hill
Dribbel leert de kleuren
13,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Ga mee op een kleurrijk avontuur met Dribbel en zijn vriendjes!
Dribbel leert heel veel van de wereld om hem heen. Wat zie jij allemaal? Kijk achter de flapjes en ontdek samen alle kleuren van de regenboog!
Dribbel leert de kleuren is een interactief avontuur met vragen waarmee je samen met je peuter over de wereld om je heen kunt praten. Met de flapjes oefenen kinderen daarnaast ook hun motoriek. De perfecte combinatie van spelen en leren voor peuters vanaf 18 maanden.
Biografie
Eric Hill (1927-2014) is geboren in Londen en overleed op 86-jarige leeftijd in Californië. In 1976 bedacht hij het gevlekte hondje Dribbel speciaal voor zijn zoontje Christopher. Hij vond het belangrijk te laten zien dat jonge kinderen intelligenter zijn dan volwassenen vaak denken. Zijn eerste boek, Waar is Dribbel? (1980) was tevens het eerste flapjesboek ter wereld. Het werd een bestseller. Sindsdien is Dribbel een van de bekendste figuurtjes uit de internationale jeugdliteratuur.
Details
| EAN : | 9789000402526 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 220 mm |
| Breedte : | 218 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 398 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 10 |
| Reeks : | Dribbel ontdekt de wereld |
| Keywords : | dreumes;dribbel;eric hill;flapjesboek;hond;interactief;kartonboek;kleuren;leerzaam;leren;ontdekken;ontwikkeling;peuter;regenboog;voorleesboek;voorlezen;woordjes leren |