Harry Woodgate
Opa's camper - kartonboek
12,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 07/05/2026
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'Opa's camper' nu ook voor peuters!
Lang geleden reisden opa en opie samen de wereld over. Maar opie is er niet meer en sindsdien heeft opa geen zin meer om op avontuur te gaan... Lukt het zijn kleindochter om hem op andere gedachten te brengen? Reis mee in deze échte camper in boekvorm!
'Opa's camper' is een kartonboek voor kinderen vanaf 3 jaar - in de vorm van een camper! Fijn vertaald door Janneke Schotveld, met belangrijke thema's als diversiteit en inclusiviteit.
De tekst is speciaal voor deze editie aangepast naar het niveau van de jongere doelgroep.
Biografie
Harry Woodgate is illustrator en stond met diens illustraties op de shortlist van de V&A Illustrations Award 2019 en de Folio Society Book Illustration Competition 2018 en 2019. Harry schreef naast 'Opa's camper' ook o.a. 'Durf!' en 'Het vlinderhuis'.
Details
| EAN : | 9789000402946 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Vertaler : | Janneke Schotveld |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 180 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 302 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 26 |
| Reeks : | Opa's camper |
| Keywords : | camper;dood;familie;harry woodgate;herinneringen;illustraties;kamperen;kartonboek;kinderboek;lhbtiq+;liefde;opa;peuters;queer;reizen;relaties;vanaf 3 jaar |