Nina Stajner
Ik hou van jou, kleintje
14,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Lief babyboek op rijm met schattige mijlpaalkaarten
Wat een geluk dat je er bent,
je groeit, verandert, elk moment.
Verzamel alle mooie en bijzondere momenten van het eerste jaar van je baby met dit boek op rijm. De mijlpaalkaarten - die losstaan van de rijmpjes - kun je gemakkelijk uit het boek halen om deze samen met jouw baby op beeld vast te leggen.
'Ik hou van jou, kleintje' is een lief en zoet babyboek op rijm met 5 losse uitneembare mijlpaalkaarten vol schattige illustraties. Het perfecte babyshower- of kraamcadeau.
Biografie
Nina Štajner (1991) is illustrator en grafisch ontwerper. Zij studeerde Visuele Communicatie aan de Kunstacademie in Ljubljana, Slovenië, en in Dublin, Ierland. Zij is vooral bekend van haar zachte illustraties van schattige bosdieren. Ze gebruikt traditionele materialen (aquarel, gouache en kleurpotlood), maar ze werkt ook digitaal.
Details
| EAN : | 9789000403110 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Vertaler : | Henrieke Herber |
| Publicatie datum : | 27-03-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 188 mm |
| Breedte : | 169 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 314 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 12 |
| Keywords : | baby;babyboek;babyshower;cadeauboek;eerste mijlpalen;insteekkaarten;kraamcadeau;mijlpaalkaarten;momenten vastleggen;rijm;rijmpjes;uitneembare kaarten;zwanger;zwangerschap |