ANWB
Utrecht 1:100.000
12,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Stippel je eigen fietsroute door Utrecht uit met de ANWB fietsknooppuntenkaart - Editie 2023. Geniet van het Nederlandse landschap en plan een route door onze Nationale Parken, fiets langs water en over dijken, door polders en weidelandschappen en pauzeer onderweg op een gezellig terras. Met de vernieuwde knooppuntenkaart kies je je eigen fietsroute. De kaart bevat alle LF-routes (Landelijke Fietsroutes), toeristische informatie, musea, horeca en een duidelijke legenda. In totaal zijn er 28 ANWB Fietsknooppuntenkaarten.
Details
| EAN : | 9789018046866 |
| Uitgever : | ANWB Retail |
| Publicatie datum : | 05-08-2025 |
| Uitvoering : | Topografische kaart |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 115 mm |
| Dikte : | 3 mm |
| Gewicht : | 33 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Reeks : | ANWB Fietsknooppuntenkaart |