...
Fietskaart Schiermonnikoog, Groningen noordwest 1:66.666
12,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
ANWB Fietskaart 3 - Schiermonnikoog, Groningen noordwest (2024) De populaire serie ANWB Fietskaarten is vernieuwd. Deze opvouwbare fietskaarten zijn ideaal voor wie meer wil dan alleen op knooppunten fietsen. Op de papieren routekaart staan veel details: fietspaden, fietsknooppunten, horeca, musea, campings, pontjes, LF-routes (Landelijke Fietsroutes), fietsverhuur en toeristische informatie. De kaart fungeert als handige routeplanner en heeft een schaal van 1:66.666. In totaal zijn er 40 ANWB Fietskaarten, van de Wadden tot Maastricht en van Den Haag tot de Achterhoek. Plan je fietsroute door Nederland voortaan met overzichtelijke ANWB Fietskaarten!
Details
| EAN : | 9789018047047 |
| Uitgever : | ANWB Retail |
| Publicatie datum : | 26-06-2020 |
| Uitvoering : | Topografische kaart |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 238 mm |
| Breedte : | 117 mm |
| Dikte : | 5 mm |
| Gewicht : | 46 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Reeks : | ANWB Fietskaart |