...
Wateratlas Nederland Midden
37,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
ANWB Wateratlas Nederland midden De ANWB Wateratlas Nederland midden is het ideale naslagwerk voor iedere watersporter. De atlas bundelt op compacte wijze de bekende ANWB Waterkaarten en de informatie uit de Wateralmanak deel 2. Zo navigeer je met de geïntegreerde waterkaarten moeiteloos over meren en rivieren en blader je vervolgens in een handomdraai naar informatie over jachthavens en bedieningstijden van bruggen en sluizen.
De Wateratlas Nederland midden bevat de volgende informatie:
- Vaarweginformatie
- Voorzieningen in jachthavens
- Bedieningstijden van bruggen en sluizen
- Waterkaarten (schaal 1:50.000, 1 cm = 500 m)
De Wateratlas Nederland is beschikbaar voor drie regio's: noord, midden en zuid.
Details
| EAN : | 9789018054076 |
| Uitgever : | ANWB Retail |
| Publicatie datum : | 26-02-2025 |
| Uitvoering : | Spiraal gebonden |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 420 mm |
| Breedte : | 304 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 735 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 120 |