...
Hoogeveensche-Vaart 1:33.333
12,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789018054304 |
| Uitgever : | ANWB Retail |
| Publicatie datum : | 30-04-2025 |
| Uitvoering : | Topografische kaart |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 238 mm |
| Breedte : | 117 mm |
| Dikte : | 5 mm |
| Gewicht : | 33 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Reeks : | ANWB Wandelregiokaart |