Heather Fawcett
Agnes Auberts mystieke kattenopvang
26,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
'Agnes Auberts mystieke kattenopvang' van bestsellerauteur Heather Fawcett is een magisch cozy fantasyboek, voor de lezers van de Emily Wilde-serie en Travis Baldree.
Tekst achterflap
Nu in een prachtige gebonden editie met print-op-snee!
Agnes, de hoofdpersoon in 'Agnes Auberts mystieke kattenopvang' van Heather Fawcett, leidt een zorgvuldig georganiseerd leven als manager van een kattenopvang. Wanneer de opvang moet verhuizen, ontdekt ze dat haar verhuurder, de chaotische maar knappe magiër Havelock, haar stichting gebruikt als dekmantel voor zijn magiewinkel. Havelock belichaamt alles waar Agnes een hekel aan heeft: hij is chaotisch, haalt altijd kattenkwaad uit en is nét iets te vaak in voor een avontuur. Toch blijkt hij meer te zijn dan de duistere magiër uit de verhalen. Misschien verdienen niet alleen katten een tweede kans…
'Agnes Auberts mystieke kattenopvang' is een betoverend verhaal voor elke cozy fantasy- en kattenliefhebber. Perfect voor de lezers van Travis Baldree! Heather Fawcett schreef eerder de succesvolle Emily Wilde-serie.
Details
| EAN : | 9789020560718 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Erika Venis |
| Publicatie datum : | 17-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 542 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 368 |