Stine Jensen-Paul van Geest
Philo en de zee
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Philo komt graag op het strand. Ze denkt veel na en haar vragen stelt ze aan de zee. Op een dag ontmoet ze Liora de dolfijn, die haar meeneemt op haar rug. Samen duiken ze de diepte in. De zee zit vol schoonheid, ontmoetingen en verhalen. De zeedieren hebben ieder hun eigen bijzonderheden en zo komt Philo steeds iets te weten, over de zee, de dieren, mensen en het leven.
Details
| EAN : | 9789020629330 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 248 mm |
| Breedte : | 177 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 340 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 80 |