Andy Griffiths-Bill Hope
Jij & ik en het Pindakaasmonster
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Hé, jij daar - ja, JIJ!
Weet je nog dat we dat súperdiepe gat vonden, jij erin sprong en ik erachteraan moest springen om je te redden... en dat we daar de grot van het legendarische Pindakaasmonster ontdekten?
Dat was een van onze diepste - én gevaarlijkste - avonturen ooit!
Wat? Je weet het niet meer?
Dan heb ik een verhaal voor jou!
Ik zal je vertellen wat er allemaal gebeurde…
Slogan/Promotie
Nog meer grappige avonturen over jou en mij! Ja lezer, over jou!
Details
| EAN : | 9789020939224 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 03-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 472 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 296 |
| Reeks : | Jij & Ik |