Andy Griffiths
Meer verhalen uit de waanzinnige boomhut
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Zoals de keer dat een van onze haaien mijn hoofd afbeet, en de keer dat Terry zo hoog sprong dat hij tussen de sterren vloog, en de keer dat we onszelf per ongeluk omtoverden tot honden met onze magische toverstok. Woef! Woef! Woef! En meer...
Nog veel meer! Woef!
- Knotsgekke verhalen, boordevol illustraties
- In de hilarische stijl van Andy Griffiths en Terry Denton
- Meer dan 2 miljoen exemplaren verkocht van de Boomhut-reeks
Vertaald door Edward van de Vendel
'Onvoorspelbaar, onvoorstelbaar, onnavolgbaar'
- NRC
Slogan/Promotie
Met 13 nieuwe waanzinnige avonturen!
Details
| EAN : | 9789020979657 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 11-06-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 147 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 358 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 216 |