Dirk De Wachter
Wachten, een levenshouding
24,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
In een wereld die snelt, is wachten een daad.
Geen passiviteit, maar een bewuste vorm van leven.
Wachten. Een levenshouding is een neerslag van ideeën, gevoelens en verhalen over het wachten en de vele betekenissen die erbij horen: in ziekte, rouw, je carrière, de liefde en het geloof. Over niet kunnen wachten, leren wachten en wachten zonder verwachting.
Dit boek is een pleidooi voor bedachtzaamheid, maar ook voor engagement: een vorm van nabijheid bij jezelf, en bij de ander.
Details
| EAN : | 9789020999655 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 03-12-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 340 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 168 |