M.L. Stedman
Het licht van de zee
15,99
Herdruk
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
M.L. Stedman levert met Het licht van de zee een prachtig debuut. We stappen het leven van een vuurtorenwachter Tom in. Hij is getraumatiseerd uit W.O. I gekomen en wil een rustig, structureel leven gaan leiden. Hij ontmoet Issabel (Izzy), ze trouwen en blijven (na miskramen en doodgeboren) helaas kinderloos. Dan drijft er een boot naar hun eiland met hierin een dode man en een krijsende baby. Het verandert en verwoest hun leven in het verhaal dat daarna volgt. Een tranentrekker van het goede soort.
Door Hans Loeve
Korte beschrijving/Annotatie
Een vuurtorenwachter en zijn vrouw maken één onmogelijke, verwoestende keuze die twee werelden voorgoed verandert.
Tekst achterflap
Het licht van de zee is het bestsellerdebuut van M.L. Stedman, een prachtige roman over een onmogelijke beslissing.
Tom Sherbourne, getekend door de verschrikkingen van de Eerste Wereldoorlog, begint een nieuw leven als vuurtorenwachter op een afgelegen Australisch eiland. Samen met zijn jonge vrouw Izzy leeft hij er ver weg van de wereld. Ze zijn gelukkig in hun afzondering, maar blijven ongewild kinderloos.
Op een ochtend in april spoelt er een boot aan met daarin een dode man en een huilende baby. Tom en Izzy doen wat ze denken dat juist is en ze volgen hun hart. Het is een beslissing met verwoestende gevolgen.
Biografie
M.L. Stedman is geboren en getogen in West-Australië en woont nu in Londen. Het licht van de zee was haar debuutroman. Een leven zo ver is haar tweede roman.
Details
| EAN : | 9789021059105 |
| Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
| Vertaler : | Annemarie Lodewijk |
| Publicatie datum : | 21-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 143 mm |
| Dikte : | 34 mm |
| Gewicht : | 480 gr |
| Status : | Herdruk |
| Aantal pagina's : | 352 |