Karin Rus
Zeg ik lekker wel
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit aanstekelijke boek bespreekt twaalf onderwerpen waar vrouwen vaak niet over praten. Karin Rus verweeft persoonlijke ervaringen met onderzoek om schaamte en eenzaamheid te doorbreken.
Tekst achterflap
Er zijn nogal wat ongeschreven regels waar de meeste vrouwen zich – bewust en onbewust – aan conformeren. Dit is een boek over twaalf onderwerpen waar vrouwen en meisjes niet of nauwelijks over praten, omdat ze daar de ruimte niet voor voelen. Omdat ze denken dat het erbij hoort. Omdat ze er niet op willen worden afgerekend.
Karin Rus verweeft haar persoonlijke ervaringen met verhalen van andere vrouwen, onderzoeksresultaten en de visie van experts. Met dit verhelderende en aanstekelijke boek hoopt ze een einde te maken aan de eenzaamheid die vrouwen kunnen voelen, omdat ze niet weten dat er niets is om zich voor te schamen.
'Rus voegt met Zeg ik lekker wel een origineel perspectief toe aan de feministische literatuur, recht voor zijn raap en ook nog grappig.'- NRC ****
'Dit boek is (helaas) ontzettend herkenbaar laat zien dat we het er wél over moeten hebben.' - Linda.nl
Biografie
Karin Rus (1978) is journalist en copywriter. Ze schrijft voor onder meer &C, Algemeen Dagblad, De Telegraaf, Happinez en LINDA. over taboes, trends en alles daartussenin. Zeg ik lekker wel is haar debuut.
Details
| EAN : | 9789021344362 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 308 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 256 |