Andy Pizza
Onzichtbare dingen
20,00
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Ga mee op ontdekkingstocht in een onzichtbare wereld!
Als je een magische bril op kon zetten en gevoelens, gedachten en andere onzichtbare dingen kon zien, hoe zou dat zijn?
Hoe ziet jeuk eruit? En een droom?
Dit boek helpt jonge kinderen om zich een beeld te vormen van onzichtbare, dagelijkse dingen en ze te benoemen: een vieze geur, de smaak van broccoli, een angstig gevoel. Het helpt ouders te praten over de binnenwereld van een kind.
Details
| EAN : | 9789021499055 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Francine Oomen |
| Publicatie datum : | 07-08-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 263 mm |
| Breedte : | 216 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 388 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 52 |