Astrid Lindgren
De gebroeders Leeuwenhart
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Onvergetelijke klassieker over broederliefde, moed en de strijd tussen goed en kwaad.
Tekst achterflap
De broers Jonatan en Kruimel zijn onafscheidelijk. Als zij kort na elkaar sterven, ontmoeten ze elkaar weer in Nangijala, een sprookjesachtige plek. Maar niet alles is er zo mooi als het lijkt, want de wrede heerser Tengil houdt het land in zijn macht. Zijn vreselijkste wapen is de draak Katla. Kunnen de broers dit monster verslaan?
Een prachtig boek, dat ook troost kan bieden en kan helpen bij rouwverwerking. Met een extra hoofdstuk met achtergrondinformatie over het verhaal. Bekroond met een Zilveren Griffel!
'Het mooiste boek dat ik als kind las; zo droevig, fantasierijk en meeslepend. Door Astrid Lindgren wilde ik zelf gaan schrijven.' - Saskia Noort
Details
| EAN : | 9789021681009 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 18-11-2020 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 220 mm |
| Breedte : | 164 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 582 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 232 |