Astrid Lindgren
Emiel van de Hazelhoeve
27,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Grappige verhalen over een eigenzinnig jongetje, om voor te lezen vanaf ongeveer 5 jaar of zelf te lezen vanaf 9 jaar.
Tekst achterflap
Emiel ziet eruit als een engeltje, maar hij haalt de gekste streken uit. Daarom is het nooit rustig op de Hazelhoeve. Hij hijst zijn zusje Ida in de vlaggenmast, doet een kikker in de mand met boterhammen en sluit zijn vader op in de wc. Dat doet hij niet expres, ondeugend zijn gebeurt gewoon. Maar Emiel heeft een hart van goud en als hij echt iets moedigs doet, zijn alle streken meteen vergeven!
Details
| EAN : | 9789021683508 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Vertaler : | Rita Verschuur |
| Publicatie datum : | 27-07-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 41 mm |
| Gewicht : | 782 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 320 |