Astrid Lindgren
Het kerstboomplunderfeest van Pippi
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een feestelijk prentenboek over de eigenwijze Pippi Langkous.
Tekst achterflap
In Zweden wordt de kerstboom met Driekoningen op een heel bijzondere manier afgetuigd: kinderen mogen er cadeautjes uit halen.
Pippi heeft een enorme kerstboom vol met pakjes, en ze maakt van dit feest iets heel bijzonders voor alle kinderen uit het stadje. Eerst eten ze taart in de iglo die Pippi zelf heeft gemaakt, en daarna mogen ze in de boom klimmen en hem helemaal leeghalen!
Details
| EAN : | 9789021684932 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Vertaler : | Maydo van Marwijk Kooy |
| Publicatie datum : | 24-11-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 247 mm |
| Breedte : | 201 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 298 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 40 |
| Reeks : | Pippi Langkous |