Astrid Lindgren
Pippi's eerste woordjes
7,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een speels en kleurrijk eerste-woordjesboek.
Tekst achterflap
Het is altijd gezellig in Villa Kakelbont. Pippi is lekker eigenwijs en megasterk en tilt met gemak haar paard op. Haar aapje Meneer Nilsson is een deugniet, die in alles speelgoed ziet. Genoeg te beleven dus!
In dit kleurrijke en stevige kartonboek leren peuters aan de hand van Pippi en haar aapje alledaagse eerste woordjes als bal, sok en stoel. En het woord Pippi natuurlijk!
Details
| EAN : | 9789021686202 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 18-12-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 163 mm |
| Breedte : | 163 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 174 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Reeks : | Pippi en vriendjes |