Astrid Lindgren
Dag en nacht met Pippi
7,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Astrid Lindgrens bekendste karakter Pippi Langkous laat kinderen op een speelse wijze kennismaken met tegenstellingen.
Tekst achterflap
Een vrolijk kartonboek over Pippi Langkous, waarin kleintjes kennismaken met zeven tegenstellingen, waaronder groot en klein én alleen en samen.
Pippi en haar vriendjes Meneer Nilsson, Tommy en Annika beleven van alles in en rondom Villa Kakelbont. Er wordt gepicknickt, Meneer Nilsson klautert in een boom en Pippi laat weer eens zien dat ze de allersterkste is!
In dit kleurrijke en stevige kartonboek met afgeronde hoekjes maken peuters op een leuke manier kennis met tegenstellingen als dag en nacht, binnen en buiten, en hoog en laag.
Details
| EAN : | 9789021687063 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 05-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 165 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 16 |
| Reeks : | Pippi en vriendjes |