Pro Flandria
Het geslaagde maar geplaagde Vlaanderen
24,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789022342848 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij - Algemeen |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 216 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | belgië;democratie;energie;europa;kerntaken;ondernemen;onderwijs;overheid;staatshervorming;staatsstructuur;strategie;toekomst;vlaamse beweging;vlaanderen |