Corinne Sweet
2 minuten voor een positieve mindset
20,00
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Met deze korte, eenvoudige oefeningen kun je je mindset een flinke boost geven – op basis van bewezen mindfulnesstechnieken, van meditatie tot visualisaties en affirmaties
Als je een zware dag hebt met een eindeloze to-dolijst of als je worstelt met (te) veel druk en verantwoordelijkheden, is het soms lastig om compassie met jezelf te houden. Psychotherapeut Corinne Sweet laat zien hoe je korte metten maakt met twijfels, stress, angsten en zorgen. Haar makkelijke en snelle oefeningen, die maar twee minuten duren, helpen je met deze gevoelens om te gaan. De technieken zijn gebaseerd op bewezen mindfulnesstechnieken: van meditatie tot visualiseringen en affirmaties.
In de tijd die het kost om je tanden te poetsen kun je met deze oefeningen je stemming en je zelfvertrouwen een ware boost geven. Corinne Sweet laat zien hoe twee minuten per dag een groot verschil kunnen maken.
Biografie
Corinne Sweet is schrijver, psycholoog en psychotherapeut. Ze schreef achttien boeken, waaronder bestsellers in het genre populaire psychologie, zoals Change Your Life with CBT, The Anxiety Journal en The Mindfulness Journal. Sweet is vaak te horen en te zien op de Engelse radio en televisie, onder andere als psycholoog bij de Engelse editie van Big Brother. Eerder verscheen van haar bij Boekerij 2 minuten tot je slaapt.
Details
| EAN : | 9789022598610 |
| Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Vertaler : | Henk Moerdijk |
| Publicatie datum : | 01-03-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 177 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 177 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | 2 minuten;affirmaties;compassie;inzichten;korte oefeningen;mindset;negatieve emoties;positief denken;stress;yoga;zelfcompassie;zelfhulp;zelfvertrouwen |