Nieske Selles-ten Brinke
God kent jou!
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Wat fijn dat God jou zo goed kent! Hij heeft jou gemaakt, dus niemand kent jou beter dan Hij.
Zou jij deze God ook graag beter willen leren kennen?
Lees dan elke dag een stukje uit dit boekje. Dan wordt dit ook echt jouw dag-boek!
De verhalen gaan over God, maar ook over mensen over wie in de Bijbel wordt verteld. Soms gaat het over kinderen, zoals jij. Er staat bij elk stukje een tekst uit de Bijbel.
De Bijbel is Gods brief aan jou.
Lees je mee?
Nieske Selles-ten Brinke is getrouwd, (pleeg)moeder van vijf kinderen en heeft jaren gewerkt als juf op een basisschool.
Details
| EAN : | 9789023927983 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 27-11-2014 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 152 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 282 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 208 |