Annemarie van Heijningen-Steenbergen
Het geheim van de hoogste
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een puntig en poëtisch psalmendagboek dat je raakt en aan het denken zet
Tekst achterflap
Puntig, praktisch en poëtisch. Zo kun je dit psalmendagboek omschrijven.
In 366 stukjes worden alle psalmen behandeld, ook de 'lastige' en onbekende psalmen.
De teksten zijn kort. In weinig woorden wordt veel gezegd.
Een dagboek dat je raakt, inspireert en aan het denken zet. Ga op reis met de psalmendichters en ontdek Het geheim van de Hoogste.
Annemarie van Heijningen-Steenbergen (1977) is spreker, schrijver en columnist.
Details
| EAN : | 9789023970019 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 03-11-2015 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 164 mm |
| Breedte : | 108 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 340 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 392 |